Accounting [PL]

Oferujemy kompleksowe zdalne usługi księgowo-podatkowe oraz obsługę kadr i wynagrodzeń dla podmiotów działających w różnych formach organizacyjno-prawnych. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne, podmioty prawa handlowego oraz stowarzyszenia.

Zdalne biuro rachunkowe to opcja dla wszystkich osób, które nie mają czasu co miesiąc jeździć z dokumentami do księgowej.

Jak to działa?

Przygotuj dokumenty za dany miesiąc i wyślij je pocztą lub kurierem. Możesz również zeskanować je według naszych wskazówek i wysłać do nas mailem lub wrzucić na dysk sieciowy – wtedy oryginalne dokumenty zostają u Ciebie i masz do nich dostęp, kiedy chcesz. Reszta należy do nas, zwrotnie otrzymujesz jednego maila z informacjami o podatkach.

Jeśli mieszkasz w innym mieście lub po prostu nie masz czasu nas odwiedzić, nie pozostaniesz bez wsparcia merytorycznego. Oferujemy kontakt w formie telefonicznej, mailowej lub na komunikatorze on-line.

Staramy się zapewnić każdemu klientowi wszechstronną pomoc w rozwiązywaniu problemów organizacyjnych i podatkowych występujących w trakcie prowadzonej działalności. Monitorując na bieżąco zmiany w przepisach prawnych oraz niezależne opinie ekspertów na temat przepisów już obowiązujących, wskazujemy nowe rozwiązania pozwalające na optymalne wykorzystanie posiadanych kapitałów.

Reprezentujemy również naszych klientów w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Sonia Przeniosło
Sonia Przeniosło

W swojej działalności wykorzystujemy sprawdzone komputerowe systemy finansowo-księgowe firmy INSERT.

Nasza działalność objęta jest ochroną ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonych usług.

Nasze usługi nie zawierają żadnych ukrytych opłat.

Oferujemy sprawne i rzetelne wykonywanie powierzonych nam obowiązków, poufność przekazywanych informacji oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Nadzór nad sprawami z zakresu rachunkowości i podatków prowadzi Sonia Przeniosło, księgowa z wieloletnim doświadczeniem w pracy w biurze rachunkowym

OK21 logo

Biuro Rachunkowe OK21
Ofiar Katynia 21, 72-100 Goleniów
kontakt: biuro at ok21.pl

Strona na Facebook’u: facebook.com/ok21pl